Hakkımızda

2006 yılında kurulmuş olan firmamız gerekli tüm belge ve lisansları ile çalışmaktadır.

Batuhan Ticaret Çorlu’da parça kumaş toplanması ve satışı konularında hizmet vermektedir. Batuhan Ticaret tekstil sektöründeki uzun yıllardan kaynaklanan tecrübesini kumaş geri dönüşümüne aktarmış parça kumaş konusunda aranan firmalardan biri olmuştur.

Tekstil fabrikaları ve konfeksiyon atölyelerinden üretimden artan, parça ve kırpıntı kumaşları, Ram makinelerinin , kumaşlar ile çalışırken verdiği fire kumaşları özel araçlarımızla yerinizde teslim alıyoruz.Batuhan Ticaret Gökhan Mede tarafından kurulmuş ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş 2011-15 no’lu Tehlikesiz atıklar toplama ayırma belgesi’ ne sahiptir.


Toplanan parça ve hurda kumaşlar işletmemizde personelimiz tarafından özenle ayrılmakta, sınıf ve cinslerine göre istiflenmektedir. Ayrılan kumaşlar çuvallara doldurulmakta firmamızdaki pres ile sıkıştırılarak depolama hacmi düşürülmektedir.

Batuhan Ticaret Çorlu Ergene bölgesindeki işletmesi ile kumaş geri dönüşüm ve parça kumaş toplama hizmetleri yaparken müşteri memnuniyeti ve doğru ve zamanında teslimatı öncelikli prensipleri arasında saymaktadır.

Geri Dönüşüm Tesisimizden Kareler